Головна » 2017 » Травень » 17

            17 травня на міській площі учні навчального закладу взяли участь у заходах до Дня Європи.  Школа представляла Польщу – одну з країн Євросоюзу.

 

Урочистою ходою пронесли прапор Польщі, ознайомили присутніх з цікавими та унікальними фактами країни,

 

подарували польку – національний танок, прикрасили Європейське дерево.

Переглядів: 116 | Додав: pavel | Дата: 17.05.2017

            16 травня традиційно у школі проведено загальношкільні батьківські збори.

     

Поряд з вирішенням питань щодо закінчення навчального року, безпечної поведінки під час літніх канікул,  

 

формування класів поглибленого вивчення і профілів 10-х класів, забезпечення підручниками, організовано концерт до Дня сім’ї та Дня матері.

 

 

Переглядів: 108 | Додав: pavel | Дата: 17.05.2017

                 

             «Школа пишається своїми випускниками!», - це не просто слова, це дійсно так. Більшість випускників Пологівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 досягли високих сходинок у житті, у роботі, в суспільстві.

Дуже приємно, що ці видатні люди не забувають рідної школи. Так, 13 травня випускниця  школи, нині досвідчений лікар ЦРЛ, людина, яку знають і поважають далеко за межами Пологівського району, Жукова Людмила Андріївна подарувала шкільній бібліотеці близько 300 примірників літератури. Це і дитячі казки, програмова література, художня та спеціальна література.

Фото

Навчальний заклад , учні, педагогічний колектив висловлюють щиру вдячність Людмилі Андріївні за такий вагомий, необхідний для школи подарунок. Нехай життя дарує Вам тільки радість і щастя, люди – повагу і вдячність за Ваші добрі справи.

Переглядів: 142 | Додав: pavel | Дата: 17.05.2017