Головна » 2018 » Квітень » 04

          4 квітня  до Всесвітнього дня здоров’я в рамках засідання клубу «Підліток і закон» для учнів 8-9-х класів організовано зустріч   з фахівцем Районного ЦСС Плетінь Тетяною Василівною.

 

           Темою  інтерактивної бесіди стала проблема і профілактика туберкульозу в Україні. Учні дізналися про симптоми, ознаки захворювання, визначилися із дієвими шляхами профілактики туберкульозу.

   

           Наприкінці зустрічі переглянули фільм «Туберкульоз» та «Здоровий спосіб життя».

       

Переглядів: 113 | Додав: pavel | Дата: 04.04.2018

              З 2 квітня у школі триває акція «Великодній кошик для солдата». Учні і батьки активно долучилися до збору варення, печива, пасок, солодощів, великодніх поробок. Активними учасниками на сьогодні  є учні 1-Б, 2-А,2-Б,

 

4-Б,4-В,5-Б,6-А,9-Б,

   

11-А,11-Б класів.

 

Переглядів: 117 | Додав: pavel | Дата: 04.04.2018

                  Пологівська ЗОШ №4 - єдина школа району яка потрапила під «Проект розвитку соціальної інфраструктури у зв’язку із збільшенням кількості ВПО» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Ця компанія уряду Німеччини працює по всьому світу та займається реалізацією цілей у сфері міжнародного співробітництва задля сталого розвитку та міжнародної просвіти.
           З травня 2017 року по вересень 2018 року проводились ремонтні роботи на території школи у рамках проекту: ремонт даху нового корпусу, заміна і встановлення дверей, заміна санвузлів, встановлення спортмайданчику та інше. Новенькі парти, стільці, лавки, столи та класні дошки прибули до школи напередодні весняних канікул. Тож, вже сьогодні учні отримують знання сидячи за новенькими антискаліозними партами. Нові меблі розставили і в учительській та шкільній їдальні.

  
        Для школи така подія стала насправді величною! Сьогодні вчителі і учні ще з більшим задоволенням поспішають до школи, яка стала зразковою для всього району!


            Загалом у рамках проекту було виконано наступні роботи:

Столи учнівські двомісні зі змінною висотою – 350 шт;
Столи учнівські зі змінною висотою, рост. Групи 4-6 – 700шт;
Столи 6-місні для зон харчування – 18шт;
Лави – 3- місні для зон харчування – 36шт;
Магнітні дошки з 5- тьма робочими поверхнями – 16шт;
Перекриття даху;
Заміна санвузлів – 7 комплектів;
Вхідні двері – 9 шт;
Двері до їдальні – 1 шт;
Встановлені гіпсокартонні перегородки в санвузлах;
Укладка покриття підлоги ламінатом;
Кахельні роботи;
Двері «Антипаніка» - 2 шт;
Спортивний майданчик з тренажерами для занять спортом на відкритому повітрі.

  
            «У період ремонтних робіт спостерігала високу організацію праці та безперервний контроль керівників і координаторів проекту, що в підсумку вплинуло на високу якість виконаних робіт», - відмітила директор школи Любов Жогло.

  
                  Любов Іванівна вдячна за плідну працю менеджеру проекту «GIZ» Олегу Флітеру та координаторам проекту Андрію Яндюку, Олегу Кравченку, Євгену Лосєву а також голові Пологівської райради Олександру Покутньому і заступнику голови Ігорю Шевченку. Саме завдяки їх сприянню, школа стала учасником міжнародного проекту.

 

Переглядів: 103 | Додав: pavel | Дата: 04.04.2018