Головна » 2018 » Квітень » 06

          В рамках місячника Цивільного захисту 6 квітня у навчальному закладі проведено планову навчальну тривогу та евакуацію  в умовах уявного виникнення пожежі.

  

            Педагогічний та учнівських колективи здійснили швидку евакуацію відповідно  правил її проведення. Учні швидко покинули приміщення школи за 3 хвилини, ідучи по-одному і взявши із собою аптечки, питну воду.

 

 

             Вчителі вийшли із класними журналами, здійснили перекличку, повідомили заступника директора про кількість по списку, присутніх та евакуйованих учнів.

  

            Група гасіння уявної пожежі впоралася із завданням.На спортивному майданчику обговорили проведені заходи і повернулися на навчання.

  

 

           Несподіваною подією стала друга тривога і евакуація, яка відбулася за ініціативи працівників ДСНС. Проте   паніки не виникло, всі учні та працівники школи вчасно покинули приміщення, повідомили кількість евакуйованих.  Інспектори ДСНС дали високу оцінку проведеним навчанням та ознайомили учнів школи із  удосконаленими  пристроями для рятування людей при виникненні НС.

   

            Також до школи на несподівану  тривогу завітали журналісти ТВ-5. Учениці 10-1—х класів Колісник А., Тоцька І, Мережко О, директор школи Жогло Л.І., заступник директора Швець І.В.  дали коментарі навчання та відповіли на запитання журналістів.

 

Переглядів: 112 | Додав: pavel | Дата: 06.04.2018

           5 квітня напередодні Великодня КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст № 4» гостинно вітала у затишній актовій залі  військових строкової служби, що базуються на території міста.

        Учні підготували святковий концерт для хлопців аби вони поринули у передсвяткову домашню атмосферу: співали про Україну, виконували хореографічні композиції про мир, читали патріотичні авторські вірші,

 

               

а також виконали сучасні українські пісні, пісні про кохання, жартівливий таночок.

 

 

           Директор школи вручила солдатам запашний пиріг на щастя, на долю, на здоров’я, учні 5-х класів привітали хлопців великодніми сувенірами.

     

            Проте військові повернулися додому не з пустими руками, а із смаколиками, солодощами,варення, печива, пасками,  великодніх поробок, які зібрали учні протягом акції «Великодній кошик для солдата», до якої  активно долучилися учні і батьки.

           Частину солодощів, великодніх кексів Рада учнівського самоврядування передала Сопільняку В.Д. ГО «Волонтерський рух Пологівщини» для привітання військових у зоні АТО.

 

 

Переглядів: 111 | Додав: pavel | Дата: 06.04.2018

              Учні навчального закладу Отрешко Валерія,Івашко Олександр – 9-А класу,

                       

Шкода Валерія – 7-Б класу підготували  роботи на обласний конкурс малюнку «Зоологічна галерея».

                         

             Автори представлять на розгляд журі  два малюнка (на першому - відображено птахів або ссавців, які мешкають на території регіону, на другому - представників різних зоогеографічних областей світу).

                          

            Бажаємо успіху юним художникам!

Переглядів: 141 | Додав: pavel | Дата: 06.04.2018