Головна » Архів матеріалів

          1 вересня школа радо відчинила двері на навчання 600 учням. Цікаво і зворушливо пройшло привітання 1-класників – учнів Нової української школи. Батьки передали своїх діточок у ніжні руки  досвідчених педагогів. Зворушливий танок випускників і першачків, настанови магістрів наук на навчальний рік, святкові інтерв’ю першокласників, благословення батьків   нікого не залишили байдужими.

           Продовжив гарний початок дня перший урок у класах: « З Україною в серці», «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну», « 95-річниця утворення району», на який запрошено батьків, гостей.

Переглядів: 36 | Додав: pavel | Дата: 03.09.2018

           23 серпня педагогічний колектив взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України.

Переглядів: 34 | Додав: pavel | Дата: 27.08.2018

           Закінчення школи – це чудове особливе свято, адже ця подія буває тільки раз у житті кожної людини.

          Дорогі  випускники! Роки вашого життя в школі були сповненні цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, але найбільше – великих сподівань.

           У школі все було вперше: перші вчителі, перші досягнення, перші друзі. Тож ,не забувайте і будьте вдячні вашим наставникам за їхню любов і турботу, за здобуті знання та добрі поради, а вашим батькам будьте вдячні за підтримку, всебічну допомогу і взаєморозуміння. І, вирушаючи у далеку й незвідану дорогу, візьміть із собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна пологівська земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день.

            Сьогодні для вас відкрито нову сторінку життя – вибір професії, а це перший крок у дорослий світ. Від того вибору залежить не тільки ваше майбутнє. А й добробут ваших родин.

            Перед вами розстеляється широка дорога, відкриваються нові можливості й перспективи.

           Розлучатися зі школою завжди сумно і трохи ніяково. Так не хочеться закривати в дитинство двері.

         Спілкуйтеся між собою і ставайте з кожним днем ще краще, ніж ви є – тому як немає межі досконалості.

        Завжди пам’ятайте, що головне в житті  - допомагати людям, творити добро, дарувати радість, шанувати батьків і вчителів, працювати наполегливо і натхненно.

           Боже мій, як швидко пролетіли літа. Сьогодні радість переповню мою душу від того, що Ви – діти – стали особистостями. Я чую кришталевий передзвін ваших сердець, а це ще раз підтверджує, що ми – учні, вчителі – одне ціле. Хочу застерегти , що життя, як життя, будуть  щоденні проблеми, буде чорне із білим зливатись, аж сірітиме в очах, журба і радість бризкатиме в лице… Але пам’ятайте, що у Вас сильні Ангели-Охоронці: батьки, рідні, вчителі.

Не забувайте, що Ви – частина свого народу,

а він – великий, сильний і мудрий.

Ваші прорахунки – це прорахунки школи.

Ваші перемоги в житті – це перемоги школи.

Ви – частина історії школи!

         Тож, бажаю кожному впевненості в собі, у власних силах, бажаю вірити у свій успіх. У свою мету велику, у свою долю!

     А це перша запорука щасливого майбутнього.

Дорогі випускники!

І хай під вашим вікном не сумує калина,

Не засліпить очей дощова крутія.

Хай не ронить сльозу від неправд Україна,

Благословляємо вас на щасливе життя.

Директор КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4»                         Л.І. Жогло

 

Переглядів: 52 | Додав: pavel | Дата: 27.06.2018

                    15 червня завершив свою роботу табір денного перебування «Лунтик». На урочистому закритті діти отримали Грамоти та Дипломи за активну участь у житті табору, участь у Дні Казок.  У формі квесту пройшли завдання: «Пісенні попурі», «Склади пазл», «Ігровий майданчик».

                   На завершення відбулася остання дискотека. Задоволені і з подарунками діти повернулися у класні кімнати, де пригадали правила поведінки під час літніх канікул. «До побачення табір «Лунтик-2018»!

Переглядів: 98 | Додав: pavel | Дата: 15.06.2018

                  14 червня учнів табору денного перебування «Лунтик» гостинно зустріли працівники ПП «Добра Глина». Діти дізналися про виробництво такої краси – чарівних виробів з глини. Ознайомилися із тим, як заливають і розписують керамічні вироби. Відчули всю красу готової продукції у виставочній залі. А майстер клас щодо створення вази нікого не залишив байдужим.

               

              Також розважилися у паркові зоні та отримали нагороди за участь у вікторині «Говоріть українською».

Переглядів: 70 | Додав: pavel | Дата: 14.06.2018

                 13 червня у таборі «Лунтик» пройшов захід до Дня Прапору та Дня Конституції. Діти дізналися про історію Державного Прапору та історію  створення Конституції України від вчителя історії та правознавства Солохи П.П., разом виконали Гімн, пригадали ознаки Державного Прапору та Гербу. Здійснили віртуальну екскурсію «Найкрасивішими та визначними місцями України».

Потім відпочили на природі та працювали з асоціативними картами  під керівництвом психолога.

Переглядів: 67 | Додав: pavel | Дата: 13.06.2018

            Лялькова вистава «Заяць Хваста», караоке біля школи та танцювальний майданчик – так пройшов ще один день у таборі «Лунтик».

Діти задоволені, адже співали улюблені сучасні пісні, танцювали. Кращі танцюристи отримають призи та грамоти.

Переглядів: 58 | Додав: pavel | Дата: 13.06.2018

                11 червня – понеділк – у таборі «Лунтик» розпочався із спортивних інтерактивних ігор «Спорт – друг, шкідливі звички – наші вороги», які провів з дітьми вчитель фізкультури Сердюк Ф.О. Діти активно включилися до виконання цікавих вправ, старші діти – займалися на вуличних тренажерах.

              Продовжили  тренінговими заняттями з  спеціалістом ЦСС для дітей, сім’ї та молоді Семекліт Є.Р. «Ми – за здоровий спосіб життя». Діти з'ясували, що здоров'я і здоровий спосіб життя необхідні для людини, виконали інтерактивні вправи.

              ІІІ загін разом з психологом і соціальним педагогом  створювали колаж «Веселі канікули».  І та ІІ загони готувалися до Дня Конституції. Початок  останнього тижня видався вдалим.

Переглядів: 60 | Додав: pavel | Дата: 11.06.2018

 «День вихованості та розваг на природі» - таку назву мав день літнього табору денного перебування «Лунтик» 8 червня.

Діти із задоволенням відвідали районну дитячу бібліотеку, переглянули лялькову виставу «Умій  робити добро друзям». Взяли участь у літературній вікторині, фото-вікторині «Впізнай казку».

Розваги ж на природі підняли настрою всім: хтось грав у футбол, комусь  до вподоби волейбол, хто спілкувався з друзями на килимку.

Найцікавішим зайняттям були зайняті діти ІІІ загону разом з вчителем Жадан Н.І.: відповідальна справа – створення прапорців та маленьких гербів для проведення Дня Прапору та Дня Конституції у таборі.

Переглядів: 50 | Додав: pavel | Дата: 08.06.2018

              7 червня у таборі «Лунтик» визначений, як День казок. До дітей завітала Тоцька Віра Олексіївна – спеціаліст Пологівського районного центру зайнятості, яка провела «Незвичайну подорож до світу професій».  У формі гри вихованці з’ясували, які  професії  необхідні сьогодні у районі. Визначилися , якими професіями володіли герої казки «Колобок».

              Продовжили день «Святом казки». Загони приготували інсценівки казок «Ріпка» та «Грибна поляна».  Всі разом дали відповіді на запитання вікторини «У світі казок» та  гри «Так чи Ні», презентували малюнки «Моя улюблена казка».

Переглядів: 60 | Додав: pavel | Дата: 07.06.2018

« 1 2 3 4 ... 61 62 »