Головна » Архів матеріалів

           Учительська весна 2018 зібрала молодих, талановитих, завзятих вчителів з усього району.

           Приємно, що вітали на святі і наших вчителів: Колісник К.О. отримала премію від Пологівської районної організації працівників освіти за перемогу у обласній спартакіаді вчителів з легкої атлетики, Солосі П.П. випала честь винести державний прапор.

             Молоде поповнення вчителів КУ «Пологівської ЗОШ І-ІІІ ст № 4» приємно вражене заходом, що відбувся.

 

 

 

 

 

Переглядів: 23 | Додав: pavel | Дата: 05.05.2018

           4 травня збірна команда школи взяла участь у спортивних змаганнях «Старти надії», в залік 73-ї спартакіади школярів Пологівського району.

           Діти змагались у п’яти дисциплінах: біг на 60 метрів, стрибок у довжину з розбігу, піднімання тулуба, метання малого м’яча на дальність, естафетний біг.

           

           За результатами змагань  учні  школи  посіли ІІ Місце. ВІТАЄМО вчителя фізкультури Сердюка Ф.О. та учнів 7-х класів з перемогою!

            У стрибках в довжину з розбігу, в бігу на 60 метрів та метання м’яча серед дівчат булла краща Поліна Данілець,  учениця Пологівської  ЗОШ №4.

           

Переглядів: 20 | Додав: pavel | Дата: 05.05.2018

          Команда навчального закладу взяла участь у змаганнях з легкої атлетики в залік 73-Ї районної спартакіади серед школярів.

          Вітаємовчителів фізкультури Колісник К.О., Сердюка Ф.О. та учнів з ІІІ місцем.

 

Переглядів: 20 | Додав: pavel | Дата: 05.05.2018

            2 травня у навчальному закладі започатковано міні-марафон «Діти Пологівщини за мир та здоровий спосіб життя».

            До участі  в акції залучено дітей, батьки яких дали письмову згоду на пробіг, вчителі, тренера ДЮСШ. Зі словами вітання до учнів звернулися гості: дільничний інспектор відділку поліції Сидоренко К.В., заступник директора ДЮСШ Чижова І.Д.

     

              Ведучі – випускники вітали учасників міні-марафону, прозвучав Гімн України, патріотичні пісні у виконанні Карпій Карини, Асланової Діани, відбувся яскравий танцювальний флеш-моб учнів 8-Б класу.

  

             Учасники марафону вишикувалися у колону, в руках тримали жовті і блакитні кульки, прапорці. На початку та вкінці колони рухалися вчителі фізкультури та вчителі школи.

  

              Повернувшись  на шкільний ганок, дружньо, разом промовили гасло: «Діти Пологівщини за мир та здоровий спосіб життя».

   

Переглядів: 28 | Додав: pavel | Дата: 02.05.2018

              З другого по п'яте травня у школі проводився тиждень математики, під час якого були проведені різноманітні ігри, конкурси та змагання.

   

            Дані заходи сприяли розвитку логічного мислення, уваги, розвитку сприйняття, уяви, мислення, пам’яті, емоцій, волі, розширенню свідомісті дитини. Заходи допомагають стати учневі допитливим, зацікавленим, активним, контролюючим самого себе.

                                 

Переглядів: 21 | Додав: pavel | Дата: 02.05.2018

              27квітня учні школи відвідали соціальну акцію «Школа і поліція. Моя Україна – правова держава».

             Учні ознайомилися із роботою вибухотехніків, експертів-криміналістів, кінологів, спецпідрозділу.  Проведено вікторину зі знання правил дорожнього руху.

  

              Захопливо спостерігали діти за показовим виступом спецпідрозділу роти поліції особливого призначення, бійці якого показали прийоми ведення рукопашного бою та умовний захист громадян від нападу озброєних правопорушників.

         

             Мета акції - підвищення рівня правових знань підлітків, профілактичної роботи серед дітей для формування навичок безпечної поведінки, попередження жорстокості серед неповнолітніх та протидії вчинення насильства проти них.

                  

           Задоволені, зацікавлені діти повернулися до школи.

Переглядів: 26 | Додав: pavel | Дата: 02.05.2018

          25 квітня   у залі БК «Гірник» вітали найрозумніших і найталановитіших учнів району. Серед переможців Всеукраїнських, обласних конкурсів приємно вітати учнівську молодь нашого закладу.

          Це Горулько Вікторія  - учениця 7-Б класу – ІІ місце обласного конкурсу пошукових робіт «Природа    рідного краю 2017»  секція: Чиста криниця.

            Гопченко Катерина  учениця 5-В класу - ІІ місце обласного етапу Х Міжнародного екологічного конкурсу «Вода – джерело життя»! Номінація символ води в скульптурі (Н2О)

 

           Амбросієнко Анастасія учениця 8-А класу – І місце обласного етапу  конкурсу-виставки  «Світ оригамі»

          Шавернєва Анастасія учениця 11-А класу – ІІ місце обласного етапу конкурсу-виставки «Знай і люби свій край»

  

           Закарлюка Аріна учениця 4-Б класу – ІІ місце обласного конкурсу «Яскраві діти України» Санремо юніор.

            Тищенко Анастасія –учениця 4-Б класу –ІІ місце обласного конкурсу дитячого мистецтва

  

          Сіденко Максим, Радченко Яна – І місця Всеукраїнських змагань з пауерліфтингу, Тонкопій Тимофій –І місце з легкої атлетики

     

           Підготували переможців вчителі Горулько Н.В., Жадан Н.І., Савчук Н.М.

   

            Ведучою свята була випускниця Тоцька Ірина, помічником Кравченко Назар

     

Переглядів: 21 | Додав: pavel | Дата: 28.04.2018

            27.04.2018 року учні профільних 10-х класів нашої школи брали участь у науковій конференції «Наука і сучасна школа», яка відбулася у КУ «Пологівська гімназія «Основа».

             

                Учень 10-А класу з профілем української філології Єрьоменко Максим Сергійович виступив з презентацією свого проекту на тему «Жанрова різноманітність творчої спадщини Лесі Українки»

       

            Учениця 10-Б класу Колісник Анастасія Юріївна, яка навчається за історичним профілем, представила свій проект на тему «Розвиток освіти в Україні 20-30ті роки ХХ століття».

           

           Серед учасників конференції були представники КУ «Пологівська гімназія «Основа», КУ «Пологівська гімназія «Основа», КУ "Пологівський колегіум № 1",  КУ "Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2". В цьому році виступи учнів були різних напрямків профілів: української філології, історичного, біологічного та зарубіжної літератури. Засідання відбувалося в тренінговому залі. Всі учасники отримали дипломи.

           

Переглядів: 33 | Додав: pavel | Дата: 27.04.2018

           24 квітня на передодні Всесвітнього Дня охорони праці до учнів 9-А класу нашого закладу завітав і лекцією страховий експерт з ОП Пологівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Запорізькій області Горобець Володимир Миколайович.

            Фахівцем висвітлено питання охорони праці, належних умов праці неповнолітніх, безпеки життєдіяльності на виробництвах.

 

Переглядів: 32 | Додав: pavel | Дата: 25.04.2018

           23 квітня на загальношкільних лінійка відбулося нагородження учасників конкурсів:

            Команд учнів 8-10-х класів за активну участь у природничій квест-грі до Дня довкілля, учасників і переможців районного конкурсу «Книгоманія 2018», вікторини з хімії «Цікаво про воду» в рамках тижня природничих наук.

 

Переглядів: 27 | Додав: pavel | Дата: 23.04.2018

« 1 2 3 4 5 ... 58 59 »