Головна » Архів матеріалів

                11 червня – понеділк – у таборі «Лунтик» розпочався із спортивних інтерактивних ігор «Спорт – друг, шкідливі звички – наші вороги», які провів з дітьми вчитель фізкультури Сердюк Ф.О. Діти активно включилися до виконання цікавих вправ, старші діти – займалися на вуличних тренажерах.

              Продовжили  тренінговими заняттями з  спеціалістом ЦСС для дітей, сім’ї та молоді Семекліт Є.Р. «Ми – за здоровий спосіб життя». Діти з'ясували, що здоров'я і здоровий спосіб життя необхідні для людини, виконали інтерактивні вправи.

              ІІІ загін разом з психологом і соціальним педагогом  створювали колаж «Веселі канікули».  І та ІІ загони готувалися до Дня Конституції. Початок  останнього тижня видався вдалим.

Переглядів: 62 | Додав: pavel | Дата: 11.06.2018

 «День вихованості та розваг на природі» - таку назву мав день літнього табору денного перебування «Лунтик» 8 червня.

Діти із задоволенням відвідали районну дитячу бібліотеку, переглянули лялькову виставу «Умій  робити добро друзям». Взяли участь у літературній вікторині, фото-вікторині «Впізнай казку».

Розваги ж на природі підняли настрою всім: хтось грав у футбол, комусь  до вподоби волейбол, хто спілкувався з друзями на килимку.

Найцікавішим зайняттям були зайняті діти ІІІ загону разом з вчителем Жадан Н.І.: відповідальна справа – створення прапорців та маленьких гербів для проведення Дня Прапору та Дня Конституції у таборі.

Переглядів: 52 | Додав: pavel | Дата: 08.06.2018

              7 червня у таборі «Лунтик» визначений, як День казок. До дітей завітала Тоцька Віра Олексіївна – спеціаліст Пологівського районного центру зайнятості, яка провела «Незвичайну подорож до світу професій».  У формі гри вихованці з’ясували, які  професії  необхідні сьогодні у районі. Визначилися , якими професіями володіли герої казки «Колобок».

              Продовжили день «Святом казки». Загони приготували інсценівки казок «Ріпка» та «Грибна поляна».  Всі разом дали відповіді на запитання вікторини «У світі казок» та  гри «Так чи Ні», презентували малюнки «Моя улюблена казка».

Переглядів: 61 | Додав: pavel | Дата: 07.06.2018

              6 червня у таборі денного перебування «Лунтик» пройшов під девізом: «Безпека для всіх і кожного важлива». У районній бібліотеці діти  пригадали правила поведінки під час різних видів НС,  відповідали на питання вікторини, обговорювали  дії казкових героїв, правильно переходили вулицю та рухалися містом.

           

               Потім відпочили у парку, пригадавши правила поведінки на природі. Під час обіду дотримувалися правил поведінки за столом.  Мовна ж група переглянула  відео-презетацію  про часові формі дієслів. Виконали тренувальні вправи. День був корисним.

         

Переглядів: 51 | Додав: pavel | Дата: 06.06.2018

                5 червня у таборі «Лунтик» - день вивчення історії і традицій рідного краю. Юні вихованці відвідали районний краєзнавчий музей. Дякуючи професійним екскурсоводам музею діти дізналися про герб і прапор міста, флору і фауну рідного краю, ознайомилися із підприємствами, корисними копалинами, які є на території району.

           Також зацікавила зала археологічна, де зосереджено знаряддя, одяг наших пращурів. Зала ХХ сторіччя захопила експонатами одягу, прасок, старовинного телефону,  партою, де навчалися бабусі, весільною скринею тощо. А виставкова зала сучасних виробів: фото, іграшок, рушників, дитячих поробок викликала багато позитивних емоцій дітлахів.

          Вшанували пам'ять героїв, що загинули на Сході.  Несподіванкою для дітей став огляд подвір’я музею, де знаходяться кам’яні баби, пам’ятники та автомат газованої води, яким користувалися ще бабусі.  День дуже насичений та корисний.

Переглядів: 71 | Додав: pavel | Дата: 05.06.2018

4 червня у таборі «Лунтик» пройшли спортивні естафети. Весело та жваво діти раділи своїм  маленьким перемогам.

Переглядів: 72 | Додав: pavel | Дата: 04.06.2018

           1 червня 2018 року табір денного перебування «Лунтик» жваво та енергійно відзначив День захисту дітей.

           Флешмоб  захопив усіх дітей: разом читали вірші, танцювали, створювали «Квітку миру» (соняшник, барвінок, мак), створювали  композиції на асфальті «Мирне дитинство». Наприкінці діти та вихователі утворили коло миру. Час сплинув непомітно.

Переглядів: 65 | Додав: pavel | Дата: 01.06.2018

              31 травня у школі стартувала кампанія ДПА- 2018. Учні 9-х класів сьогодні спробували свої сили  з української мови та математики. Успіхів Вам, дев’ятикласники, класні керівники та вчителі предметники!

Переглядів: 66 | Додав: pavel | Дата: 31.05.2018

             30 травня відбулося урочисте відкриття табору денного перебування «Лунтик». Три загони «Посмішка», «Посмішки» та «Друзі» (мовна група) гарно провели час: привіталися одне з одним, слухали пісні у виконанні Закарлюки Аріни, привітання директора школи Жогло Л.І.; грали  в ігри та змагалися.  День пройшов жваво та цікаво

Переглядів: 71 | Додав: pavel | Дата: 30.05.2018

останній дзвоник

 

Переглядів: 79 | Додав: pavel | Дата: 30.05.2018

« 1 2 3 4 5 6 ... 62 63 »