Головна » Архів матеріалів

                              

       5 травня у райдержадміністрації в рамках святкових заходів до 70 річчя  Перемоги над нацизмом в Європі відбулась молодіжна акція «Зв’язок поколінь». Захід   присвячений підтримці Івана  Оникійовича Залужного  — ветерана Другої світової війни, учасника війни з Японією. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gQ7JuzVfq1o

     

Переглядів: 160 | Додав: pavel | Дата: 11.05.2015

6 травня у школі пройшов тематичний захід до Дня Перемоги над фашизмом та Дня пам’яті під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Звучали патріотичні пісні, танці. Присутні ознайомилися із трагічними сторінками історії українського народу. Присутні учні 5-11 класів вітали ветерана Збройних Сил Артеменка У.П. , вшанували подвиг українського народу у роки ІІ Світової війни. Символ свята – червоний мак майорів у кожного. Свято жодного не залишило байдужим.

          

Переглядів: 169 | Додав: pavel | Дата: 07.05.2015

Зустріч з головним спеціалістом Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань В. М. Горобцем 28.04.2015р., 9-А, 9-Б класи (кл. керівники Глоба О. В., Сур Л. А.)

        

 

УКРАЇНА

ПОЛОГІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОЛОГIВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 4

 70600  м. Пологи,  вул. ім. Героя України Сацького В.А., 3

телефони 8(06165) 5-000-7,  8(06165)2-26-19 school4pology@yandex.ru

 

___________________ № _______

на  № ________

 

 

                                                                                  Начальнику відділу освіти

                                                                                  Пологівської РДА

                                                                                  Яковенко Т.С.

                                                                                  

 

Інформація

 про проведення тижня охорони праці

         З нагоди Дня охорони праці в Україні та проведення у навчальному закладі з 27 квітня по 30 квітня 2015 року Тижня охорони праці, що проходив під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці», були проведені такі заходи:

    1. Службою охорони праці школи були організовані та проведені комплексні обстеження і цільові перевірки стану безпеки життєдіяльності приміщень та території закладу.

   2. Проведені  тематичні зустрічі учнів та працівників школи з головним спеціалістом Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань В. М. Горобцем під гаслом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці» (фотоматеріали додаються).

    3. Під керівництвом вчителя основ безпеки життєдіяльності, заступника директора з виховної роботи Швець І. В. були організовані та проведені уроки, бесіди, лекції, демонстрування відеороликів з питань охорони праці  та безпеки життєдіяльності для учнів школи.

   4. Проведений загальношкільний конкурс малюнків, присвячений Всесвітньому  дню охорони  праці, спрямований на формування превентивної культури охорони праці (І місце – учень 6-А класу Охріменко Олександр, ІІ місце – учениця 6-А класу Пушкар Надія).

   5. Оновлені стенди з охорони праці, куточки безпеки життєдіяльності матеріалами, присвяченими Всесвітньому  дню охорони  праці.

   6. Підготовлений матеріал про тиждень охорони праці, який буде розміщено у наступному випуску шкільної газети «Експрес» та на сайті школи.

   7. Службою охорони праці школи підведені підсумки організації та проведення Тижня охорони праці в школі.

 

Директор школи:                                                 Л. І. Жогло

 

 

 

 

Переглядів: 163 | Додав: pavel | Дата: 07.05.2015

  29 квітня в актовій залі пройшла тепла, затишна родинна зустріч. Організували і провели її учні 5-Б класу разом з класним керівником Пістун О.О. Зворушливо спостерігали батьки за виступами своїх дітей, котрі і співали, і танцювали, і розповідали гуморески. Оригінальні конкурси, вікторини для дітей і батьків. Та більш за все матусь вразила пісня у виконанні хлопців.  Захід пройшов на одному диханні, всі присутні отримали задоволення.

                             

Переглядів: 171 | Додав: pavel | Дата: 05.05.2015

         

Квітень у школі – місячник «Довкілля». Учні 5-х,6-х,7-х,8-х класів активно включилися у роботу разом з вчителями трудового навчання Жадан Н.І. та біології Пістун О.О.. Протягом тижня тривала акція «Насіння для шкільної клумби» . У суботу 25 квітня учнів 5-х,6-х класів почали упорядковувати територію школи та висаджувати квіти. Цю естафету підхопили учні 7-х,8-х класів 27 квітня . Висаджували квіти, кущі, підготували територію для білування.  Акція триває як на території, так і у приміщенні школи. Так  ведеться робота щодо озеленення шкільного інтер’єру: за класами з 1-го  по 11-й закріплено квіти, проведено їх паспортизацію. 

Переглядів: 168 | Додав: pavel | Дата: 29.04.2015

Традиційним стало проведення відкритих виховних годин з народознавства. Учні 7-А класу разом з класним керівником Сливкою С.В. розповіли цього разу про найулюбленішу страву українців – ВАРЕНИКИ. Свято Вареника нікого не залишило байдужим. Присутні  дізналися про 3 способи приготування, особливості замішування тіста, правила приготування начінки,  навіть, смакували різними видами вареників. Поряд з цим діти 7-А класу співали  народних пісень про вареники, розіграли мініатюри, уривки творів українських класиків. Свято вийшло не лише навчальний, а й смачним.

Переглядів: 189 | Додав: pavel | Дата: 29.04.2015

                                                       

  В рамках місячника ЦЗ 23.04.2015р  у школі проведено навчальну тривогу: евакуацію  у  2 сховища. Навчання  пройшло успішно, діти показали кращий час порівняно з минулим тренуванням. 

Переглядів: 162 | Додав: pavel | Дата: 29.04.2015

                                       

15 квітня відбулися спортивні змагання серед учнів 8-х класів до Всесвітнього дня здоров’я.  Команди у складі 3-х хлопців і 3-х дівчат змагалися у спортивних і інтелектуальних  конкурсах.   У запеклій боротьбі перемогла команда 8-А класу. Грамоти переможцям  вручав Чемпіон області, Чемпіон України, призер Чемпіонату Світу із рукопашного бою учень 5-А класу Кошовий Данило Вітаємо!

Переглядів: 161 | Додав: pavel | Дата: 20.04.2015

                            

14 квітня для учнів 8-х,9-х класів проведено лекцію щодо переваг здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок представником Всеукраїнської благодійної організації «Краще життя».

Переглядів: 174 | Додав: pavel | Дата: 20.04.2015

              

   З року в рік 22.04.2015 року, як і щодня, час змінює обличчя землі, торкає крилом і людину.

І хай це не червона дата в календарі, але в кожного з нас в душі звучить музика. Адже саме в цей день народилася жива легенда нашої школи, людина, чия зірка на Параді Планет стала першою, - заслужений металург, почесний громадянин міста Поліг, Герой України Сацький Віталій Антонович.

У кожної землі є свої герої. Тож наші серця переповнені радістю від того, що якусь частину свого життя. Віталій Антонович був разом з нами, тут, в стінах рідної школи.

Ми горді з того, що саме за його ініціативи наші учні із 2003 року здобувають комп’ютерну грамотність у подарованому «Запоріжсталлю» комп’ютерному класі.

Завдяки старанням Віталія Антоновича зміцніла матеріально-технічна база нашої школи: придбано холодильник, морозильну камеру, посудомийну машину, меблі для шкільної їдальні, музичний центр, комп’ютерну техніку, ІІ поверх нового корпусу школи покритий ламінатом, відремонтовано дах актового залу…

Спілкуючись особисто із Сацьким Віталієм Антоновичем, мушу сказати, що це проста і водночас велична людина, згусток енергії, оптимізму,  щира, мудра. Він створив прекрасний колектив однодумців. Його ім’я завжди буде візитною карткою «Запоріжсталі», бо Сацький Віталій Антонович – металург, наш пологівський Прометей з Божої ласки.

Тож , в день його 85 річчя ще раз хочеться сказати слова вдячності за турботу.

І хай над цією золотою людиною завжди кружляє голуб, як символ миру, любові; лелека, як символ сімейного затишку.

Сацький Віталій Антонович завжди буде для нас бажаним гостем, бо любов до людей – адже це і є ті крила, на яких людина піднімається найвище                  .

                                                                                       

                                                                                       Директор, Жогло Л.І.

                       

                                               

 

Переглядів: 155 | Додав: pavel | Дата: 16.04.2015

« 1 2 ... 60 61 62 63 64 ... 66 67 »