Головна » Архів матеріалів

           26 березня, в ДЮСШ пройшла спартакіада серед учителів. Змагання проходили з шахів, настільного тенісу та волейболу.Команда вчителів     ЗОШ № 4 з великою гідністю захищала честь школи. Серед тенісу Ірина Анатолівна Ковтун зайняла ІІ місце.

Переглядів: 189 | Додав: pavel | Дата: 30.03.2015

В школі пройшов тиждень з дня річниці Т.Г. Шевченка.

Борітеся – поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда,

За вас слава

І воля святая!            

 

 

Переглядів: 214 | Додав: pavel | Дата: 24.03.2015

Вітаємо команду Юних пожежних з ІІІ місцем у районному  етапі фестивалю дружин юних пожежних 19.05.2015року  у гімназії «Основа» змагалися 6 команд з Пологівського району.

Склад команди-призера змагань: Ємельянов Володимир, Щербак Антон, Пересєдов Дмитро 11-Б клас, Мала Лілія, Дорошенко Катерина, Переяславець Віолетта 10 клас.

Найкращих результатів наша команда досягла на етапах конкурсів: «Візитка» - ІІ місце, «Домашнє завдання» -ІІІ місце, «Медичний» - ІІ місце ( Мала Лілія), «Рятування потопаючого» - ІІІ місце (Пересєдов Дмитро). Трішки нервувалися, але змогли досягти гарних результатів. МОЛОДЦІ!!! Підготували команду школи: заступник директора Швець І.В., педагог-організатор Глоба О.В.

Переглядів: 213 | Додав: pavel | Дата: 19.03.2015

     

 Моя ніжна і рідна матусю, я вирішила написати тобі листа з висловленням своєї любові і вдячності.Я хочу написати про любов. Про любов особливу, яка у кожної людини, наче життя, єдина і неповторна. Вона жила в мені ще до моєї появи на світ, тому що її у мене, ще ненароджену, вливала моя мама. Ця любов допомогла мені народитися, тому що на мене мама чекала. Вона росла в мені і разом зі мною, тому що поруч була мама, і їй я дарувала цю любов. Та чим більше я її віддавала, тим більше її додавалось! І тоді я раптом зрозуміла причину цього:  я і мама - єдине, неподільне ціле! Бо ж невипадково в усьому безкрайньому Всесвіті два наших життя так дивно сплелися: її життя породило моє, а моє - продовжує життя матусі. Хіба це не чудо любові? І в цю мить я відчуваю, як у кожну клітинку вливається мамина любов. Я завмираю, боюсь поворухнутися, розплющити очі і гаряче благаю серцем усі небесні сили: "Господи! Хай ніколи не станеться з матінкою нічого поганого! Нехай вона живе довго-довго! І щасливо!.. А я буду намагатися їй у цьому допомогти".

      Я зрозуміла, що кожна людина повинна цінувати своїх рідних, а особливо свою маму, тому що ви, наші неньки, - найближчі у світі люди, і ваша любов найсвятіша. Матуснько моя, ти ніби той янгол-охоронець, що завжди допомагає мені і рятує від негод. Ти своїми ніжними руками-крилами захищаєш мене і даруєш своє тепло й затишок. Я дійсно зрозуміла, що лише мама- це та людина, яка ніколи не покине свою дитину у біді і нікому не дасть її образити. З перших днів мого життя ти присвятила себе, свої мрії і надії, своє дозвілля і турботи мені, і я обіцяю, що коли навіть стану дорослою і самостійною, я не забуду про тебе, про свою неньку, про ту, якій я забов*язана всим. Мамо, ти вчиш мене всьому, даєш мудрі поради - ти найрозумніша, дякую тобі за це. Ще я хочу написати ось що: кожна краплинка твоєї любові свята; кожен промінчик твоєї ніжності і доброти найтепліші. Я збережу навіки їх у своєму серці. Це - коли можна промовити: "Без тебе мені - і не дихать, і не жить!.." Та я знаю, що ніколи цього чомусь не скажу. Але чому? Чому, безмірно кохаючи своїх матусь, ми так мало їм про це говоримо? Я думаю, що слова зайві, бо тут промовляє серце.

учениця 9-Б класу Ліана Дадіані

Переглядів: 208 | Додав: pavel | Дата: 07.03.2015

Наші учні беруть участь у багатьох конкурсах: інтелектуальних, творчих, спортивних. Конкурс "Крейдой на дошці" викликав жвавий інтерес у наших восьмикласників. Ми відправляємо їх роботу.
  8-А, Пологівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, "Показувати добрий приклад" - допомагати будинкам малятка.

Переглядів: 212 | Додав: pavel | Дата: 04.03.2015

25 лютого, згідно плану виховної роботи, проведено «Свято дитячої гри» у 1-В класі, класовод Дейдей Я.Ю. Атмосфера доброти і гри захопила з перших хвилин початку свята. Присутні учні 1-А, 1-Б захоплено не просто спостерігали за дійством, а й прийняли участь у виставці іграшок, грали всі разом у рухливі ігри, ігри на увагу, танцювали. Взагалі час пройшов цікаво. Всі: і діти, і батьки отримали задоволення. 

 

Переглядів: 174 | Додав: pavel | Дата: 01.03.2015

   В рамках проведення  в 2015 році  ІV Медіафестивалю для школярів загальноосвітніх навчальних закладів Пологівського району  учні Пологівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 беруть участь у наступних напрямках:

       Напрям «ТЕЛЕБАЧЕННЯ»:      «Кращий телевізійний репортаж» - до 3 хвилин; Шавернєва Анастасія Олегівна та Удод Валерія Андріївна учениці 8-а  класу представили роботу "Великі люди нашого краю" - Репортаж з лікарем Чорненьким Валентином АндрійовичемКонсультант, Сіроноженко Ірина Миколаївна Посилання на медіа проект, розміщений в Інтернеті http://youtu.be/Ik5TcpaMZHQ

    Напрям «Друковані та електронні ЗМІ»:  «Краща газетна/журнальна публікація»; учениця 11-А класу Тітова Ірина стаття у шкільній газеті "Експрес" -  Сацький В.А. - "Великі люди Пологівщини".   Консультант Калініченко Віра Олександрівна Посилання на медіа проект, розміщений в Інтернеті  https://yadi.sk/d/0gOBTxdCevFkP

     Напрям «Кращий соціальний плакат»  учениці 10 класу Дорошенко Катерина, Носенко Марія, Переяславець Віолетта, Кір"ян Ганна. Консультант Котко Людмила Юріївна. Посилання на медіа проект, розміщений в Інтернеті https://yadi.sk/d/3wVt0h-BevERu

   Напрям «АУДІОВІЗУАЛЬНИЙ ТВІР»: «Кращий відеофільм» - до 5 хвилин; " Великі люди Пологівського краю" Золота анкета славетного життя. Підготували Лисачков Максим В’ячеславович, Логвіненко Вікторія Петрівна   учні 3-А класу " ,Консультант Володіна Людмила Олексіївна. Посилання на медіа проект, розміщений в Інтернеті  http://youtu.be/6VC8tOPK5yk

(відповідно до наказу Департаменту  освіти і науки облдержадміністрації від 23.01.2015  № 0039 «Про проведення Медіафестивалю для школярів у 2015 році»)


 

Переглядів: 204 | Додав: pavel | Дата: 26.02.2015

       

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян,  гідного  вшанування подвигу  Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, а також, у зв’язку із установленням в Україні Дня Героїв Небесної Сотні у школі з 16.02.по 20.02 проведено Загальношкільні лінійки, виставку матеріалів у шкільній бібліотеці, тематичні виховні години, цикл лекцій з елементами дискусії на уроках історії ( вчителі Сур Л.А., Солоха П.П. ,  перегляду фільму« Зима, що нас змінила. Небесна Сотня»  з обговоренням у 8-11 класах.

        

Переглядів: 164 | Додав: pavel | Дата: 21.02.2015

17 лютого у начальному закладі пройшла зустріч учнів 8-х класів з провідним фахівцем Пологівького РС ГУДСНС України у Запорізькій області   Цикалом Владиславом Вікторовичем та   провідним  інспектором Хоменком Віталієм Костянтиновичем  Цікава лекція, перегляд  презентації та фільму з обговоренням, питання та відповіді -  так непомітно сплинула година спілкування. Учні поповнили знання щодо правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, системи оповіщення при загрозі або виникненню НС, умов виникнення і засобів гасіння пожежі.

Лекцію-навчання щодо дій під час евакуації та системи оповіщення проведено і з працівниками школи.

 

Переглядів: 188 | Додав: pavel | Дата: 17.02.2015

             

 15 лютого учні 10-11 класу прийняли участь у мітингу до  26-тої річниці виведення радянських військ із Республіки Афганістан. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, поклали квіти до пам’ятника афганцям.

Переглядів: 165 | Додав: pavel | Дата: 16.02.2015

« 1 2 ... 63 64 65 66 67 68 »